15.09.2021

Beyaz Eşya Seçiminde ve Siparişlerinizi Teslim Alınırken Dikkat Etmeniz Gerekenler!İhtiyacınıza Ve Evinize En Uygun Olabilecek Modelleri Seçin.

Hacim, Beyaz Eşya Alırken Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Konudur. Öncelikle Beyaz Eşyanın Yerleştirmek İstediğiniz Yere Sığıp Sığmayacağından Emin Olun.

Beyaz Eşya Seçerken, Ürünün Fiyatından Çok Kullanım Kolaylığı Ve İşleviyle İlgilenin.

Teknik Servis Desteği Olan Markaları Tercih Edin.

Cihazın Ne Kadar Enerji Tükettiğini Gösteren “Enerji Sınıfı” Birimine Göz Atın. Bu Birim A Harfinden F Harfine Giden Sıralama İle Verimliliği Gösterir. A Grubu, Bu Sınıflar İçinde En Verimlisi Olup Aynı Performansı Minimum Enerji Harcayarak Yerine Getirir.

Herhangi Bir Elektrik Kesintisinde Sorun Yaşamak İstemiyorsanız, Buzdolabınızı Alırken Öncelikle Saklama Süresine Dikkat Edin.

Gıdalarınızı Kolaylıkla Saklamak İçin Rafları Geniş Ve Kullanışlı Buzdolaplarını Tercih Edin.

Bulaşık Makinesi Alırken, Makinenin Çok Programlı Olmasından Ziyade İhtiyacınızı Görecek Programlara Sahip Olmasına Dikkat Edin.

Çamaşır Makinesi Alırken Kısa Süre Ve Ön Yıkama Programlarının Olmasının Yanı Sıra İhtiyacınıza Göre Kg Kapasitesi Ve Sıkma Devri Özelliklerini De Göz Önünde Bulundurun.

Yorgan Yastık Gibi Eşyaları Yıkamak Ya Da Kuru Temizlemeye Para Vermek İstemeyenler Yüksek Kapasiteli Makineleri Tercih Etmelidir.

SİPARİŞLERİNİZİ TESLİM ALIRKEN;

Ürünlerimiz tarafınıza orijinal ambalajında sıfır ürün olarak gönderilmektedir. Ürünü teslim almadan ve herhangi bir evrağa imza atmadan, dış ambalajını kontrol ederek herhangi bir defermasyon (Yırtık, Kırık, Delik, Ezik)
varsa, "Kargo Hasar Tespit Tutanağı" tutturunuz ve bu tutanak ile teslim alınız. Değişim ve iadeleriniz ile ilgili yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için bu belge çok önemlidir.

Herhangi bir sorunuz ya da olumsuzluk yaşamanız durumunda 0850 850 2278 nolu hattan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Saygılaımızla.